Database of assigned radio frequencies

Seznam individuálních oprávnění letecké pohyblivé služby:

E.g., 14.08.2022
Found 3564 results, viewed 81 - 100
Call signNumber of referenceActive tosort descending
OKAAJ24717230.09.2022
OK938124717330.09.2022
OKPUA7724717530.09.2022
MYTO RADIO24717830.09.2022
OLOMOUC RADIO24718930.09.2022
JESENÍK RADIO24719030.09.2022
OKKHB24719630.09.2022
OKMPJ24721130.09.2022
OK478119395630.09.2022
PŘEROV RADIO24724430.09.2022
OKNUU9524725730.09.2022
OK097624735630.09.2022
HODKOVICE RADIO24736030.09.2022
STICHOVICE RADIO24736330.09.2022
OKWIN24736530.09.2022
KRNOV RADIO24736630.09.2022
OKNIA24737030.09.2022
OK081924739730.09.2022
GLOBAL BRNO24739830.09.2022
OK530524739930.09.2022

Pages

Top