Database of assigned radio frequencies

Seznam individuálních oprávnění letecké pohyblivé služby:

E.g., 14.08.2022
Found 3564 results, viewed 81 - 100
Call signNumber of referencesort descendingActive to
OKSLI19757228.02.2023
OKEYX19767828.02.2023
OK461219770228.02.2023
OK910519793931.03.2023
OK897719794031.03.2023
OKRAR5819798431.03.2023
OK045619807528.02.2023
OKTVX19832128.02.2023
OKTVY19832228.02.2023
OK751519860228.02.2023
OKOOO19872431.03.2023
OK290619902730.04.2023
OKCOC19955031.12.2026
OKLUA4419984431.05.2023
OKDSI20027531.05.2023
OKKUK20058031.05.2023
OKOLT20064031.05.2023
OKSUR0520133631.03.2023
OK920220146630.06.2023
AIRCON RADIO20164730.09.2022

Pages

Top