Database of assigned radio frequencies

Seznam individuálních oprávnění letecké pohyblivé služby:

E.g., 11.07.2020
Found 3322 results, viewed 101 - 120
Call signsort ascendingNumber of referenceActive to
PAVLOVICE RADIO, PAVLOVICE RADIO24662531.08.2022
OTA14613631.03.2023
OSTRAVA.HANDLING23042728.02.2021
OSTRAVA RADAR23478531.07.2021
OSTRAVA RADAR23318331.05.2021
OLOMOUC RADIO24718930.09.2022
OKZZL23250630.04.2021
OKZZK23639031.08.2021
OKZYZ24665730.09.2022
OKZWC7927298730.04.2025
OKZWC7327176531.03.2025
OKZWB0627345530.04.2025
OKZWB0325578431.07.2023
OKZWB0225485230.06.2023
OKZUZ23357231.05.2021
OKZUV8027163028.02.2025
OKZUV7927365131.05.2025
OKZUU6327392131.05.2025
OKZUU5625435531.05.2023
OKZUU4324898730.11.2022

Pages

Top