Database of assigned radio frequencies

Seznam individuálních oprávnění letecké pohyblivé služby:

E.g., 18.09.2020
Found 3381 results, viewed 1 - 20
Call signNumber of referenceActive tosort descending
OKOKP22504330.09.2020
OKLAK22520430.09.2020
OKUAU8022521030.09.2020
OK272722543430.09.2020
OKSUF5722545130.09.2020
OKRUA2422558830.09.2020
OKDRJ22577730.09.2020
OKLET22646331.10.2020
OKLOK22672831.10.2020
OKLOM22672931.10.2020
OKFCA22678831.10.2020
OKEUR0322684531.10.2020
OK485822695131.10.2020
OKPCC22699631.10.2020
OKLTA17028231.10.2020
OK727922706631.10.2020
OK664422722630.11.2020
OK738522725730.11.2020
OKJIR22745730.11.2020
OKUUL1722748930.11.2020

Pages

Top