Database of assigned radio frequencies

Seznam individuálních oprávnění letecké pohyblivé služby:

E.g., 19.10.2019
Found 3249 results, viewed 1 - 20
Call signNumber of referenceActive tosort descending
OK866021465831.10.2019
OK188121530631.10.2019
OKNOO21535231.10.2019
OKPIF21554530.11.2019
21570230.11.2019
OKX005Z21570330.11.2019
OKTUU6621572930.11.2019
OKHEL21577030.11.2019
OKMIS21578230.11.2019
OK171721578430.11.2019
OKFZZ15976030.11.2019
OKOUR5121587030.11.2019
OKRED15988930.11.2019
OKDSQ21592430.11.2019
OKTUR1821601630.11.2019
OKDSB21606830.11.2019
X25738730.11.2019
25739530.11.2019
MÍSTEK RADIO24752930.11.2019
OKNEM23448430.11.2019

Pages

Top