Database of assigned radio frequencies

Seznam individuálních oprávnění letecké pohyblivé služby:

E.g., 01.07.2022
Found 3555 results, viewed 1 - 20
Call signNumber of referenceActive tosort descending
OKSGR24506131.07.2022
OK291624534831.07.2022
OKNUA3324535631.07.2022
OKUUA7824536131.07.2022
OK326523279631.07.2022
OKNOK24537031.07.2022
OKOPK24537131.07.2022
OKLUU1324537231.07.2022
OKSVM24538831.07.2022
OKJID24549631.07.2022
OKNUU0224549931.07.2022
OKDAD0224550031.07.2022
OKMHA2824552131.07.2022
OKJGB9124552531.07.2022
OKNDB24559731.07.2022
OK041624559931.07.2022
OKAPI24563531.07.2022
OK407724563731.07.2022
OKOHA4024564131.07.2022
/název pracoviště údržby/24127331.07.2022

Pages

Top