Database of assigned radio frequencies

Seznam individuálních oprávnění letecké pohyblivé služby:

E.g., 26.06.2020
Found 3277 results, viewed 1 - 20
Call signNumber of referenceActive tosort descending
OKTUR1122116331.05.2020
OKHUU5722122931.05.2020
OKUAR5922130531.05.2020
OK523522141931.05.2020
OKCHT22147331.05.2020
OKXUA0422151231.05.2020
OKOUR0822153031.05.2020
OKPBC22153531.05.2020
OKNHA3522164331.05.2020
OK242922180831.05.2020
OKRHA22188531.05.2020
OKUUF5122190831.05.2020
OKUAA9022198131.05.2020
26416231.05.2020
OKEME22207030.06.2020
OKTAL0122216730.06.2020
OKSUS5922222430.06.2020
OKCUU0222222730.06.2020
OKIFO22234430.06.2020
OKTUR0322241530.06.2020

Pages

Top