Database of assigned radio frequencies

Seznam individuálních oprávnění námořní pohyblivé služby:

E.g., 30.06.2022
Found 595 results, viewed 21 - 40
Call signsort descendingNumber of referenceActive to
HOŘÍN KOMORA22693831.10.2025
HRADIŠŤKO KOMORA12197630.09.2025
KLAVARY KOMORA12198130.09.2025
KOLÍN KOMORA12198230.09.2025
KOLÍN PŘÍSTAV19136431.07.2022
KOPISTY KOMORA12196630.09.2025
KOŘENSKO KOMORA24460831.05.2027
KOSTELEC KOMORA12197230.09.2025
KOSTOMLÁTKY KOMORA12197730.09.2025
LOBKOVICE KOMORA12197130.09.2025
LOVOSICE KOMORA12196530.09.2025
LYSÁ KOMORA12197530.09.2025
MĚLNÍK PŘÍSTAV19136531.07.2022
MIŘEJOVICE KOMORA22693931.10.2025
MMSI 00270841026468330.06.2024
MMSI 00270842026468430.06.2024
MMSI 00270843026416831.05.2024
MMSI 00270844026507831.07.2024
MODŘANY KOMORA22694531.10.2025
NYMBURK KOMORA12197830.09.2025

Pages

Top