Database of assigned radio frequencies

Seznam individuálních oprávnění námořní pohyblivé služby:

E.g., 14.08.2022
Found 612 results, viewed 581 - 600
Call signsort ascendingNumber of referenceActive to
MMSI 00270841026468330.06.2024
MIŘEJOVICE KOMORA22693931.10.2025
LYSÁ KOMORA12197530.09.2025
LOVOSICE KOMORA12196530.09.2025
LOBKOVICE KOMORA12197130.09.2025
KOSTOMLÁTKY KOMORA12197730.09.2025
KOSTELEC KOMORA12197230.09.2025
KOŘENSKO KOMORA24460831.05.2027
KOPISTY KOMORA12196630.09.2025
KOLÍN KOMORA12198230.09.2025
KLAVARY KOMORA12198130.09.2025
HRADIŠŤKO KOMORA12197630.09.2025
HOŘÍN KOMORA22693831.10.2025
HOLEŠOVICE PŘÍSTAV21064931.05.2024
HNĚVKOVICE PŘEHRADA KOMORA24461031.05.2027
HNĚVKOVICE JEZ KOMORA24460931.05.2027
HLUBOKÁ NAD VLTAVOU PŘÍSTAV24013631.01.2027
HLUBOKÁ NAD VLTAVOU KOMORA24461131.05.2027
DOLANY KOMORA22694031.10.2025
DECIN SPS15173531.01.2024

Pages

Top