Database of assigned radio frequencies

Seznam individuálních oprávnění letecké pohyblivé služby:

E.g., 11.07.2020
Found 3322 results, viewed 141 - 160
Call signsort ascendingNumber of referenceActive to
OKZUA2327386631.05.2025
OKZUA2227231231.03.2025
OKZUA1025377131.05.2023
OKZUA0624498630.06.2022
OKZSF24673730.09.2022
OKZRD26884530.11.2024
OKZRC26522631.07.2024
OKZPM24450231.05.2022
OKZOE25352230.04.2023
OKZLM23970431.12.2021
OKZKP26985431.12.2024
OKZKK23780031.10.2021
OKZHA9527220431.03.2025
OKZEM27213731.03.2025
OKZDR26894730.11.2024
OKZDN25443730.06.2023
OKZCA25103228.02.2023
OKZBR23492031.07.2021
OKZAC22910631.01.2021
OKYWC7726984431.12.2024

Pages

Top